Uken som gikk – Uke 2

 

 

Ukas høydepunkt: 

Å se min gode venninne Julie som kom på besøk hit til Harstad igjen! Og for ikke å glemme at jeg fikk møte valpen til bestevenninnen min for første gang, han er så søt ♥


 

 

Ukas innkjøp: 

Haha, innkjøp og innkjøp… Jeg har betalt regning til mobilabonnement, telles det? Også kjøpte jeg nye bremseklosser til bilen igår. 

 


 

 

Ukas utfordring: 

Jo, den boten på 900 kroner aner jeg ikke hvordan jeg skal få til i og med at jeg har flere regninger kommende…

 

Ukas film:

The Green Mile. Den så jeg sammen med Mathias og Joachim for en liten stund siden. Den var veldig bra! Jeg hadde garantert grått om jeg hadde sett den alene altså. Filmen handler om en gammel mann som tidligere har vært en fangevokter på ei fengselsavdeling med kriminelle som skal henrettes, og ser tilbake på livet sitt og en spesiell hendelse på fengselet. En diger og muskuløs mann kommer inn i fengselsavdelingen som er beskyldt for å ha drept og voldtatt to jenter. Det viser seg at mannen har en spesiell gave, og fangevokteren mistenker at han er uskyldig. 

 

Ukas sang:

To av Deftones sine sanger har vært en favoritt denne uka. Around the Fur og My own Summer (Shove it) har vært de jeg har hørt aller mest på. Nå regner jeg med de fleste av mine blogglesere langt ifra hører på denne musikksjangeren, men jeg kan høre på så og si alt, derfor er det veldig variert fra min side. 

 

Ukas nedtur: 

Så absolutt når bilen min streika på tirsdag. Ikke minst å få vite at alle dekkene mine må skiftes ut. De to fremste lekker luft, og spesielt det ene. To dager etter vi hadde fylt luft i dem, var det ene helt flatt igjen. Ogsååå må viftereima skiftes ut. Igjen!

 

 

4 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg